Samozbiór Jagody Kamczackiej Jasionka 2022

Agronom Berries zaprasza na samozbiór jagody kamczackiej na plantacji w Jasionce k. Parczewa

Jagoda kamczacka zwana również suchodrzewem jadalnym (Lonicera caerulea) to coraz bardziej doceniany owoc klasy premium, który charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi, o których możecie poczytać w linkach poniżej: 

W tym roku mamy przyjemność zaprosić Was na samozbiór tego wyjątkowego owocu, który organizujemy na plantacji w miejscowości Jasionka koło Parczewa (woj. lubelskie) w dniach 20.06 – 30.06.2022.

Na czym polega samozbiór?

Samozbiór jagody kamczackiej  polega na udostępnieniu przez plantatora owoców konsumentom swoich upraw bez pośredników. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Wśród głównych należy wymienić o wiele niższą cenę zebranego owocu i jego świeżość, bo przecież dostajemy możliwość samodzielnego zerwania jagody prosto z krzewu.

Regulamin samozbioru

1. Zbieramy w jednym wyznaczonym rzędzie (nie przemieszczamy się losowo po plantacji)
2. Zbieramy z rośliny wszystkie dojrzałe owoce
3. Zbieramy z ziemi owoce, które nam wypadły z rąk podczas zbioru (wciąż są w pełni wartościowe)
4. Do zbioru wypożyczamy zwrotne opakowania do wielokrotnego użytkowania, z których owoce można wysypać do swoich opakowań lub można kupić u nas jednorazowe łubianki
5. Na czas zbioru warto mieć ze sobą pasek do przywiązania łubianki w pasie (zbiór jest wówczas bardziej komfortowy)

Kontakt i dojazd

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły!

Plantacja jagody kamczackiej, na której odbywają się samozbiory, znajdują się tuż przy drodze wojewódzkiej 813 na odcinku Parczew — Międzyrzec Podlaski. Plantacja znajduje się w miejscowości Jasionka w odległości ok 0,5 km od miasta Parczew. Bardzo charakterystycznym punktem dostrzeganym z daleka są wiatraki znajdujące się w sąsiedztwie upraw. 

Obsługę samozbioru znajdziecie w charakterystycznej wielkiej truskawce 🙂

Udostępnij na:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies